E-VEND PERSONEL


Otomat Personeli Yönetim Mobil Uygulaması

Personel için daha kolay olun. İşi takip et

phones

E-VEND Personel Mobil Uygulaması

Saha personelinin otomat operasyon süreçlerini dijitale geçirerek, operasyon verimliliğini arttırabilir, operasyon maliyetlerini minimum değere düşürebilirsiniz. Endüstri 4.0 ile hayatımıza giren IoT teknolojilerin otomat üzerindeki karşılığı olan E-VEND ile otomat yönetim, dolum, bakım, arıza, anında müdahale imkanını dijital olarak kontrol edebilirsiniz. Personelin çalışmasını, anlık hareketlerini, operasyon yaptığı otomatları, otomat başında geçirilen zamanı gibi tüm verileri ve istatistikleri E-VEND Telemetri üzerinden takip edebilirsiniz.

vending-machine

Otomat Listesi

Personelin Sorumlu Olduğu Otomatlar

Evend mobil uygulaması ile personel sorumluluğunda olan otomatları uygulamanın içinden takip edebilir. Bunlarla ilgili uzaktan stok durumlarını kontrol edebilir, varsa arızalarılını görebilir, azalan ürünleri takip edebiliri. Bu sayede operasyon verimliliğini arttırabilir.

automat-detail
location

HARİTA

Otomat Makinalarının Harita Üzerinde Lokasyonları

Otomat doluluk oranı, adres bilgileri, raf düzeni, stok bilgileri, otomat kimliği gibi otomata özel tüm bilgilere uzaktan ulaşabilir, takip edilebilir. Sistemin oluşturduğu dolum planı ile operasyon verimliliği artıyor. Harita üzerinden çalışan, arızalı veya ürün bekleyen otomatlar takip edilebiliyor.

menu
mission

GÖREVLER

Otomat Dolum Operasyonu

Otomattaki azalan/biten ürünleri uygulamadan takip edebilirsiniz. Buna göre operasyon yapılacak otomata, ihtiyaç olan ürünlerde ve ihtiyaç adedince alarak operasyon verimi arttırılabilir. Eğer personel para haznesini açma yetkisi var ise bununla ilgili sistemi bilgilendirebilir. Otomat hakkında gözle görülür bir sorun var ise bununla ilgili feedback vererek sistem üzerinde kayıt oluşturabilir.

automat-identifier
automats
local

TÜM DETAYLARA ERİŞİN

Tam entegrasyon

Evend teknolojisi sayesinde tüm makinlarınıza anlık olarak erişiebilirsiniz. Konum, Bölge, Ürün, özelliklerinde arama veya listeleme yapabilirsiniz. iotomatlerı haritada konumunu görebilri konum üzerinden doğrudan otomata bağlanarak detayları ve raporlar hakkında bilgi alabilirsiniz. .

locations
menu

MENÜ

Uygulama İçindekiler

Uygulama içerisinden personel günlük dolum, bakım veya arızalı otomatlara müdahale etmeniz için sistemin oluşturduğu görevleri görebilir, sorumlu olduğu otomatları takip edebilir, Otomattaki veya personelin kendi stoğundaki ürünlerin takibini yapabilir, ihtiyaç halinde depodan ürün talep edebilir, Takvim üzerinden günlük yapılması gereken görevlerin takibini yapabilir, geçmiş işlemeri görüntüleyebilir, telemetri tarafındaki ilgili personel ile sistem üzerinden görüşebilirsiniz.

task-detail
completed

KİMLİK

Otomat Makinası Kimliği

Otomatın sistem üzerindeki kimliğinden Otomat bilgilerini, Sorumlu operatörü, adres bilgilerini, üzerindeki cihazların seri numaralarını ve hangi ödeme sistemlerinden ödeme kabul ettiğini takip edebilir, güncelleyebilirsiniz

DÜNYA DEĞİŞİYOR...

PAYVEND

check Esnek Uygulanabilirlik
check Dahili Programlama
check Tüm Kartlarla Uyumlu
check Ücretsiz Versiyon Güncelleme
telemetri