PAYVEND


Dünya Değişiyor

Otomat Kontrolde Yeni Zirveleri Keşfedin. Dünya Standartlarını Yakalayın.

mac telemetri

How its Works

Apple Music unlocks virtually every song you can imagine.1 Siri helps you find exactly what you want to hear, and what you want to hear next — including new music across a huge range of genres and moods. And friends connected to your Wi-Fi network can stream their music right to your HomePod. Don’t have Apple Music? Try it free for three months and cancel anytime.

ÖZELLİKLER

automat-icon

Otomat Yönetimi

100% Erişim ve Yönetim

Tüm otomatlarınıza anlık erişim ve yönetimde bulunabilirsiniz. Konum tabanlı veya harita üzerinden arama yapabilir, otomat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Anlık satışları takip edebilir, belirlediğiniz periyotlara göre rapor alabilirsiniz. Sahadaki personel ile anlık iletişimde bulunabilir, yönlendirebilirsiniz.

setup-icon

OTOMAT DOLUM

Kolay hızlı ve basit dolum.

Otomat sekmesinden yeni Otomat söyleyerek otomat yükleme başlayabilirsiniz. Satış bilgileri, türleri Hızlı bir şekilde yer, içinde ürünler, raf düzeni gibi bilgileri girerek otomat oluşturabilirsiniz. Cihazı MDb kablosuna bağlayın. Sistem otomatik olarak gerekli kurulumları yapar. da Firmware güncellemesi mevcutsa, otomatik olarak günceller ve çalışmaya devam eder. Tüm Sürüm güncellemeleri ücretsizdir. Yeni otomat sekmesinden kurulum yapabilirsiniz. Otomat kurulumu için otomata ait bilgileri, üzerindeki ödeme sistemlerini, lokasyon bilgisini, sorumlu personel bilgisini girerek kurulumu tamamlayabilirsiniz. Sonrasında içindeki ürünleri ve fiyatlarını ekleyerek satış yapmaya başlayabilirsiniz.

stock-icon

STOK TAKİP & RAF DÜZENLEME

Herşey lokalinizde

Mevsimlik, mevsimlik ve konumsal gibi parametrelere bağlı olarak satış makinesinde satılan ürünleri değiştirebilirsiniz. Hangi raf ve spiral ürünlerin yerleştirildiğini belirleyebilirsiniz. Buna göre, ortaya çıkan raf düzenleme, otomat Sorumlu personel sistem aracılığıyla iletişim kurabilir. Anlık satışları ve otomat bazlı stokları takip edebilir, yönetebilirsiniz. Otomata personel yönlendirebilir, dolum yapmasını isteyebilirsiniz. Otomatın bulunduğu lokasyona, dönemlere veya satış analizlerine göre raflardaki ürünlerin düzenlemesini yapabilir, personelin otomatı yeni raf düzenine göre ayarlamasını isteyebilirsiniz. Tüm bunları bilgisayarınızın başından yönetebilirsiniz.

money-icon

PARA KONTROLÜ

Anlık madeni, kağıt ve dijital parayı izleyin

Otomat makinasında bağlı olan bozuk para, kağıt para mekanizmalarını uzaktan takip edebilirsiniz. Bozuk para haznesindeki toplam para miktarını ve 10kr./25kr./50kr./1TL bozuk paralardan kaçar adetlerde olduğunu görebilirsiniz. Bu sayede para güvenliğini sağlamış, kayıp ve çalınmaların önüne geçmiş olursunuz.

graphic-icon

SATIŞ RAPORLARI

Satış analizleri & Detaylı raporlama

Otomatlardan yapılan satışları anlık olarak otomat bazlı, grup olarak, bölge ve şehir olarak takip edebilir, raporlandırabilirsiniz. Satışları kendi içlerinde nakit, kredi kartı veya personel kartı şeklinde gruplandırabilir detaylı rapor alabilirsiniz. Otomat bazlı veya grup bazlı en çok satılan ve en az satılan ürünleri görebilir, detaylı analiz yapabilir, satış stratejinizi revize edebilirsiniz. Raporları Excel ve PDF formatlarında indirebilir, arşivleyebilirsiniz.

notification-icon

DOLUM/ARIZA BİLDİRİMİ

Stoklar bitmeden haberdar olun

Anlık alışverişler ile stoklar sürekli güncellenmektedir. Bu sayede etkili stok yönetimi, otomat operasyonu ve daha verimli satış yapabilirsiniz. Eklenecek olan DEPO modülü ile tüm stokları ve ürünün firma içindeki ilerleyişini takip edebilirsiniz. Bu sayede operasyon zaiyatını sıfıra indirebilirsiniz.

personel-icon

PERSONEL TAKİP VE YÖNETİMİ

Personelinizi takip edin ve yönlendirin.

E-VEND Personel ile anlık mesajlaşma, personel yönlendirme, bilgi alma gibi personel ile firma arasındaki süreci daha etkili şekilde yönetebilirsiniz. Geliştirdiğimiz yapay zeka ile personelin günlük yapması gereken görevleri sistem otomatik oluşturuyor. Personel için en az maliyetle en verimli gün planı ile operasyon verimliliğini artırabilir, çalışan mutluluğunu sağlayabilirsiniz. Personelin otomat başında geçirdiği zamanı ve gün boyunca yapmış olduğu dolum, bakım ve arıza giderme çalışmalarını anlık olarak görebilirsiniz.

card-icon

KURUMSAL KART

Personal kartları ile alışveriş

Kurumsal şirket, fabrika, plaza, okul vb. tüm yerlerde personel veya öğrenci kartları ile otomat makineleri alışveriş imkanı sunun. Bu kartları sistem üzerinde yönetebilir ve toplu veya bireysel para yükleyebilirsiniz. Bireysel olarak alışveriş geçmişlerini takip edebilirsiniz. Personel kart sahipleri, otomatlardan kartlarına para yükleyebilir ve harcayabilirler. Personel kartlarına yüklenen bakiyelerin bir sonraki ay devir etmesini kontrol edebilirsiniz. Çalışan pozisyonlarına göre otomatik olarak yükleme talimatları oluşturabilirsiniz.

pricing-icon

DİNAMİK FİYATLANDIRMA

Çevrimiçi ürün fiyat yönetimi

Otomattaki ürünlerin fiyatlarını anlık olarak telemetri üzerinden güncelleyebilir, kampanyalar oluşturabilirsiniz. Bu dinamik fiyatlandırma personel kartları, kredi kartları ve mobil satış için geçerlidir. Bu ödeme metodlarının her biri için ayrı ayrı veya tümü için geçerli olacak dinamik fiyatlandırma ve kampanya oluşturabilirsiniz. Bu sayede müşteri sadakatını ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

dicount-icon

KAMPANYA YÖNETİMİ

Belirlediğiniz ürünlerde kampanya oluşturma

Anlık olarak ürün bazlı, otomat bazlı veya lokasyon bazlı dinamik kampanya oluşturabilirsiniz. Bu kampanyalar personel kartları, kredi kartları ve mobil ödemelerde geçerli olmaktadır. Bozuk para ve kağıt para ile satışlarda otomat üzerindeki fiyatlar geçerli olacaktır.

support-icon

24/7 DESTEK

Ücretsiz eğitim & destek.

Cihaz kurulumları, sistem üzerinde otomat kurulumlar, ürün tanımlamaları, kampanya oluşturma vb. sistem üzerindeki tüm süreçlerin eğitimlerini veriyoruz. Ayrıca 7/24 teknik destek sunuyoruz.

personel-icon

BAĞIMSIZ AR-GE TEKNOLOJİSİ

Yazılım ve donanım geliştirmeleri Türk mühendisler tarafından yapılmıştır.

E-VEND Mobil Ödeme ve Otomat Yönetim Sistemi tamamen yerli bir üründür. Yazılım ve donanım geliştirmeleri %100 yerli mühendisler tarafından yapılmaktadır.

DÜNYA DEĞİŞİYOR...

PAYVEND

check Esnek Uygulanabilirlik
check Dahili Programlama
check Tüm Kartlarla Uyumlu
check Ücretsiz Versiyon Güncelleme
telemetri