E-VEND


Hakkımızda

Otomat Kontrol İçin En Doğru YolE-Vend Otamat Yönetim Sistemleri A.Ş

E-vend Otomat Yönetim Sistemleri A.Ş. Dünyada ile ülkemizde gelişen nesnelerin internetinin oldukça popüler olduğu günümüzde otomatları daha da aktifleştirmek amacı ile hizmet veriyoruz. Tamamen otomat yönetim ve ödeme teknoljilerine odaklanarak yenilikçi ve kalıcı çözümler sunuyoruz. Ar-ge ekibi ve yazılım teknolojileri ile yüksek teknoloji ürünlerinde yerli üretim yapmaktadır. Tüm ürünleri E-vend Markası ile teknolojilerinin patentlerine sahip olmuştur. Telemetri , Pay-vend, E-vend Personel, E-vend App gibi ürünlerini Türkiye ve Dünya pazarına sunmaktadır.

e-vend

lucky

Hakkımızda


2015 yılında kurulan E-vend Otomat Yönetim Sistemleri A.Ş. kurulduğu andan itibaren yenilikçi ve dünya pazarını hedefleyen teknoloji ürünlerie odaklanmıştır.

Genç ve dinamik bir yapıya sahip olan E-vend Dünya standartlarında yerli üretim yapmayı ilk hedefleri arasına almıştır. Ar-ge sürelerini çok kısa sürede tamamlayıp ürünleri kısa sürede hayata geçirmiştir.

Otomat teknoolojilerine ait Ar-Ge projelerindeki başarılarına destek olmak ve süreklilik sağlamak amacıyla hizmetimiz, konusunda yetkin çalışma arkadaşlarımız tarafından başarı ile sürdürülmektedir.

E-vend kısa süre içerisinde önemli partnerliklere imza atmış. önemli noktalarda teknojisini kullanmaya başlamıştır. 2020 yılında Türkiye pazarında lider olmayı hedeflemektedir.
Viyonumuz Yerli Teknolji


Yerli ve milli üretimin öncelikle Ar-Ge faaliyetlerinin etkin bir şekilde yürütülmesinden geçtiğini biliyoruz. “Gelişmişlik düzeyi ile Ar-Ge yatırımları arasında doğrudan bir ilişki olduğunu görüyoruz. Nitekim dünyadaki Ar-Ge yatırımlarının %80’den fazlası Amerika, Avrupa ve Japonya’da yapılıyor. Ar-Ge süreçleri de üretimi ve inovasyonu getiriyor.

Ülkemize yapılacak en büyük katkının yerli teknoloji üreterek dünyaya pazarlamak olduğunu biliyrouz. ilk günden itibaren öncelikli hedefimiz öncelikle kendi ülkemize ve dünya pazarlarına ürünlerimizi pazarlamaktır.

Özellikle nesnelerin internetini dünya için henüz çok yeni bir teknolji bu alanda çalışmalarımız tüm ciddiyeti ile yönetip bu alanda dünya standarlarını yakalamayı hedefliyoruz. E-vend Otomat teknolojileri 2019 yılı itibariyle dünyadaki rakiplerinen daha yenilikçi ve önde olduğunu görüyoruz.


workok


Genç ve Dinamik Ekip ,Deneyimli Partnerler


Kurucuların ve ekibin büyük bölümü alanında uzman mühendislerden oluşan E-vend kısa sürede büyük başarılar yakalamıştır. henüz arge çalışmaları devam ederken pazarın büyük oyuncularının dikkatini çekmiş ve devam eden projeleri üzerinden ön siparişler almıştır.

2018 yılı itibari ile ilk siparişleri teslim eden E-vend ilk sınavını başarı ile vermiştir. bugün 500 den fazla ürününü aktif olarak kullanılmaktadır. E-vend otomatlar üzerinde hastaneler, üniversiteler, Hava alanları ve pek çok kurumsal alanların içerisindedir. Partner ve müşterileri ile geliştirmelerine devam etmektedir.Neden Bizyerli

%97 yerli Teknoloji

Elektronik ve yazılım teknolojiler tamamen kendi patentlerine sahip olan E-vend üretim ve geliştirmede yerii olmanın avantajını yansıtmaktadır.

dunya standartlari

Dünya Standartları

Yüksek teknolojili ürünlerini Kendi Argesi ile dünya standartlarına getirmiştir. Otomat yönetim ve ödeme sistemlerinde dünyada söz sahibi olmak en büyük hedeflerinden biridir.sektorel

Sektörel Partnerler

Genç ve dinamik bir ekibe sahip olan E-vend sektörün ilk oyuncular ve en deneyimli şirketleri ile partnerlik yapmayı başarmıştır.

cozum

Çözüm Odaklı Destek

Yerli olmanın en büyük avanstajını destek olarak sunan E-vend her zaman erişilebiirdir. Sorunları çözmeyi iş geliştimenin sadece bir parçası olarak görmektedir.

DÜNYA DEĞİŞİYOR...

PAYVEND

check Esnek Uygulanabilirlik
check Dahili Programlama
check Tüm Kartlarla Uyumlu
check Ücretsiz Versiyon Güncelleme
telemetri